Концерт єврейської музики у виконанні колективу „Ma Navu“

З нагоди Міжнародного дня Музеїв

Концерт єврейської музики

У виконанні колективу

Ma Navu

з міста Дрезден (Німеччина)

18 травня 2019 р. Початок о 18.30

у малій залі Центрального палацу культури міста Чернівців (Театральна площа, 5), ІІ-й поверх.

Музична програма включає єврейські пісні на їдиші, івриті та мові євреїв-сефардів.

Склад колективу:

ФРАНЦІШКА ДІЛЬНЕР-КОХ                         – спів

ГЕННАДІЙ НЕПОМНЯЩИЙ                           – кларнет

АННЕТ ОТТО                                                 – фортеп’яно, акордеон

Аннет Отто – вільна музикантка,  проживає і займається викладанням фортеп’янної музики у м. Дрезден. Вивчала класичну музику (фортеп’яно) в університеті Отто фон Герике м. Маґдебурґ та музичну педагогіку в університеті Мартіна Лютера м. Галлє/Заалє. До сфери музичних інтересів та вподобань належать класика, народна музика, рок та поп. Любов до єврейської музики загалом та клейзмерської музики зокрема з’явилася у Дрездені багато років тому. Нині співпрацює з трьома ансамблями.

Геннадій Непомнящий – вивчав музику у Харкові по класу класичний кларнет. Працював у оркестрі Харківської філармонії на посаді головного кларнетиста, а також викладав у Харківському державному інституті мистецтв ім. І. П. Котляревського. Після переїзду до м. Дрезден працює вільним музикантом, викладає гру на кларнеті. Як музикант і творча особистість займає чільне місце у світі року, поп-, народної і етно-музики м. Дрезден. Особливу прихильність відчуває до клейзмерської музики та єврейських пісень. У цій царині він співпрацює з різними колективами та часто виступає на сцені.

Францішка Дільнер-Кох – вільна співачка та викладачка вокалу. Вивчала класичний спів та  методику викладання вокалу в університеті імені Карла Марії фон Вебер м. Дрезден. ЇЇ викладачами вокалу були: Крістіне Скерка, Найль Земер, проф. Ренате Штолль, Ойґен Рабіне та Уве Ґьотц. Закінчила навчання з функціональної техніки співу за Ойґеном Рабіне. Нині співпрацює із різними ансамблями. Активну концертну діяльність завдячує своєму захопленню піснями народів світу і, особливо, єврейськими піснями (їдишистськими та сефардськими).

Організатор концерту – Чернівецький музей історії та культури євреїв Буковини.

Вхід вільний!