Тимчасова виставка «Диво у Чернівцях»

Шановні друзі!

Нещодавно на нашій інтернет-сторінці http://muzejew-news.org.ua/?p=1913&lang=uk ми анонсували презентацію тимчасової виставки «Диво у Чернівцях. Сторінками історії чернівецького єврейського фізкультурно-спортивного товариства “Маккабі” 1914-1940», підготовленої в рамках німецько-українського проєкту «Вчимося пам’ятати».

Тоді ми ще не були на сто відсотків впевнені, що ситуація із пандемією дозволить нам втілити задумане. Але вже сьогодні з превеликою радістю повідомляємо, що виставка таки відбудеться. Показана вона буде на Театральній площі нашого міста, на що ми вже маємо відповідний дозвіл міської влади (принагідно щиро дякуємо їй за це).

Тож ми запрошуємо усіх чернівчан, а також гостей нашого міста на церемонію її відкриття, яка розпочнеться о 15.00 у п’ятницю 28 травня. Виставка триватиме до 1 липня, і буде доступною, так би мовити, «цілодобово».

Офіційний плакат виставки можна завантажити тут: http://muzejew-news.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/Makkabi-Afisha-М-scaled.jpg

Особливий сюрприз в рамках німецько-українського проєкту «Вчимося пам’ятати» ми приготували для школярів. Йдеться про онлайн-вікторину на тему виставки, переможці якої отримають чудові подарунки. Тому запрошуємо усіх й надалі уважно стежити за публікаціями на сайті та фейсбук-сторінці нашого музею.