Цьогоріч фестиваль Meridian Czernowitz відбудеться у зміненому форматі

Як повідомляють організатори, цьогоріч поетичний фестиваль повністю присвячений Паулю Целану.

Цьогоріч Міжнародний поетичний фестиваль «Meridian Czernowitz» пройде у зміненому форматі, але не онлайн, розповіла у програмі Суть Речей на Радіо 10 Євгенія Лопата, директорка фестивалю, пише ІА АСС.  «Ми розуміємо, що наш фестиваль, він унікальний: і атмосферою міста, і він унікальний своєю концепцією, бо це триденна культурологічна прогулянка містом. І саме місто, воно є одним із найважливіших гравців, поруч з самими поетами, яких ми запрошуємо», – каже Євгенія Лопата. Вона зазначає, якщо проводити поетичний фестиваль у онлайн-форматі, то втрачається дух «Meridian Czernowitz». Євгенія Лопата запевнила, що усі заходи під час фестивалю проводитимуть з дотриманням карантинних вимог.

Через пандемію цьогорічний «Meridian Czernowitz» не буде таким, яким його планували раніше.

«Фестиваль присвячений повністю сторіччю Целана. Він мав відбутися місцями Целана, ми мали ходити по всіх його місцях: школи, університет, театр і так далі. Звичайно, це стає неможливим в тих умовах, які є сьогодні на карантині, але оскільки першочерговим, пріоритетним для нас є збереження здоров’я свого, своїх учасників і наших гостей, то ми частину заходів плануємо провести у Літньому театрі. І таким чином фестиваль відбудеться у зміненому форматі», – розповіла директорка «Meridian Czernowitz».

Організатори запрошують усіх, хто скучив за спілкуванням і живими голосами літераторів, відвідати поетичний фестиваль, який проходитиме у Чернівцях з 4 по 6 вересня.

Джерело: АСС.