Бронислав Тутельман. 70 років мрій!

12 липня 2020 року ювілейний День народження у знаного в Україні та далеко за її межами художника, фотохудожника, інсталятора Бронислава Тутельмана.

Як зазначає сам автор: «У фотографії я весь час живу як новачок. Для мене в фотографії відкрилося зовсім нове дихання. Я мало знав, мало знаю, я вивчаю можливості фотографії донині. Але тут і питання складне: можна засмітити око». Вже зараз у доробку митця близько десятка успішних зреалізованих фотопроєктів і саме фотографією Бронислав Нафтулович займається і до сьогодні. Він не виїхав в еміграцію, а залишився у Чернівцях, як сам стверджує, тому, що у світі дуже мало людей, які можуть дозволити собі бути митцями. Жити вільно, займатися мистецтвом – це велика розкіш. Хто зна, чи дозволило б життя це робити в іншій країні? А в Чернівцях, які безмежно любить – тут таку розкіш він може собі дозволити.

Велика стаття за посиланням.

Митця нагородили з нагоди 70-літнього ювілею та за вагомий вклад у розвиток Буковини. Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук нагородив відомого художника та фотографа Броніслава Тутельмана почесною відзнакою «Вдячна Буковина», пише ІА АСС з посиланням на Чернівецьку ОДА. Нагороду митець отримав з нагоди 70-літнього ювілею та за вагомий вклад у розвиток Буковини. «Броніслав Тутельман – легендарний чернівчанин, який усе своє життя присвятив творчому осмисленню нашого чудового міста. Тож «Вдячна Буковина» на його грудях – заслужено», – зазначив Сергій Осачук.

Джерело: АСС