Головний рабин Чернівецької області привітав усіх буковинців зі святом Песаху з балкону свого помешкання

Головний рабин Менахем Мендель Гліценштейн разом із родиною вітають усіх буковинців зі святом Песаху!

Кожного дня під час карантину Головний рабин області Менахем Мендель Гліценштейн також проводить уроки Тори в прямому ефірі.

Фото: Чернівецька обласна державна адміністрація 

Щасливого свята Песаху щиро бажаємо всім землякам-буковинцям, які зберуться сьогодні ввечері у родинному колі, щоб згадати визволення іудейського народу з рабства. Будьте здорові і бережіться від будь-якої форми поневолення! – приєднався до привітань голова Чернівецької ОДА  Сергій Осачук.

ДОВІДКОВО:

Період карантину закрив нас вдома, але Center of Jewish Life in Chernivtsi активно продовжує свою работу.

Ми вчимося і проводимо онлайн уроки для учасників програм нашої громади: Колель Тора для чоловіків і жінок, EnerJew, SmartJ, Stars
Молоді члени громади допомагають тим, хто знаходиться в групі ризику – літнім і хворим людям, в доставці продуктів і медикаментів додому
Активно готуємося до наступаючого свята Песах. Громада придбала понад 400 коробок маци, а також кошерне м’ясо, вино, молоко, і інші продукти
А для кожного члена громади ми приготували спеціальний святковий подарунок.

В умовах карантину, Center of Jewish Life in Chernivtsi підтримує тих, кому зараз найважче забезпечити себе – хворих, самотніх, літніх людей. Це найбільш незахищена і вразлива категорія членів єврейської громади, яка потребує турботи.

Жителі міста можуть звернутися до Центру, якщо є необхідність щось доставити – продукти, медикаменти, товари для будинку і т.п.

А з цього тижня, завдяки допомозі спонсорів, спільно з рестораном Kosher Organic, у Центрі організували приготування і доставку гарячих смачних кошерних обідів для понад ста чернівчан. Особлива подяка благодійникам і співробітникам!

Сподіваємося на швидкі зміни на краще!
Будьте здорові, бережіть себе і своїх близьких.

Джерело – BukNews.